Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα

  • 480 μ²
  • 5 υπνοδωμάτια
  • 5 μπάνια

Η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα Ealing απέχει 4 χλμ. από το Συνεδριακό Κέντρο Wembley Arena και προσφέρει τζακούζι και σάουνα.

Η βίλα με 5 μπάνια διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και σκουφάκια μπάνιου είναι επίσης στη διάθεση των επισκεπτών.

Αυτό το φιλόξενο κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα απαραίτητα για μαγείρεμα, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Wine and Mousaka απέχει μόνο 450 μέτρα από την Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα και προσφέρει ελληνική κουζίνα.

Το Στάδιο Γουέμπλεϊ απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τη φιλόξενη βίλα με 5 υπνοδωμάτια, και επίσης περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Ealing Broadway. Το Πάρκο Osterley βρίσκεται σε απόσταση 4,1 χλμ., που σίγουρα θα αρέσει στους λάτρεις της φύσης. Ο σταθμός λεωφορείων Ealing Broadway Station / Haven Green, που βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα Ealing
Hidden Gem Mews House In Secure Gated Development
Τιμή μόνο για κινητά

Hidden Gem Mews House In Secure Gated Development

1.1 χλμ. από το κατάλυμα
The Gated Townhouse Retreat
Τιμή μόνο για κινητά

The Gated Townhouse Retreat

1.1 χλμ. από το κατάλυμα
Luxury Gated Mews House With Private Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Gated Mews House With Private Parking

1.1 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Ealing Broadway station
    200 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Σάουνα
    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα προσφέρει πάρκινγκ στους πελάτες;
      Ναι, έχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου για τους πελάτες της η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα.
    • Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα αεροδρόμιο;
      Η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα είναι 20 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου.
    • Πόσο κάνει η διαμονή σε η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα αποτελεί 2929£.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε το φιλόξενο κατάλυμα;
      Οι πελάτες της το φιλόξενο κατάλυμα παρακαλούνται να έρθουν στις 23:59 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα περιλαμβάνουν The Wheatsheaf και The Haven Arms.
    • Επιτρέπονται κατοικίδια σε η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα;
      Ναι, συνήθως επιτρέπονται κατοικίδια σε η Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Ealing Broadway station
    200 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Dream House London 5Bd With Gym, Cinema And Hot Tub Βίλα Ealing

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο